Showing posts with label gto. Show all posts
Showing posts with label gto. Show all posts

July 1, 2011

GTO Pointz

Salam Dari Eyriqazz,

Alhamdulillah, setahun lebih aktif berblog, semakin menampakkan respons dan ke arah yang lebih positif. Income pun sudah ada kemajuan dan beberapa Advertorial telahpun diterima .

Action is better than word ? Saya pernah cakap yang saya akan cuba kongsi-kongsikan Income yang saya dapat dari blogging kan? Sharing Is Caring, money is not everything. Jadi, kali ini saya ingin memperkenalkan :

GTO Pointz

Firstly, terimakasih buat Saudara Melromeo @ Sifuku. Idea ini diambil darinya.

Apa itu GTO Pointz?


GTO Pointz adalah pointz yang akan diberikan oleh eyriqazz dari masa ke semasa. Point ini akan diberikan melalui contest-contest yang akan eyriqazz buat di masa hadapan. Juga akan diberikan tanpa diduga, seperti pengomen terbaik, pengomen setia dan macam-macam lagi ikut mood dan apa yang terlintas di hati.

GTO Pointz ini juga diberi sebagai tanda maaf kerana sudah semakin kurang masa untuk berblogwalking dah menyinggah blog pengomen setia especially. Bukannya sombong ataupun perasan bagus, namun anak dah makin membesar. Namun, singgahan tetap dilakukan dari masa ke semasa .

Camne system GTO Pointz dikira?


1 Pointz bersamaan RM1. Sistem point ini boleh ditukarkan seperti berikut (Point boleh ditukarkan bila dah cukup 10 pointz atau gandaan 10)


1. Wang Tunai ( untuk akaun Maybank sahaja) ,i.e. 10 pointz = RM10


2. Top Up Telefon Bimbit, i.e = 10 pointz = RM10 top up

Jadi, bila pointz dah dlm gandaan 10 ataupun lebih 10 (untuk cash) , bolehla redeem dengan tinggalkan mesej di entry ini ataupun e-mailkan di iman1237@hotmail.com. Saya akan updatekan pointz dari masa ke semasa.


GTO Pointz ini dibuat bagi menghargai pembaca setia eyriqazz disamping mempromosikan blog eyriqazz agar anda terus setia bersama saya. Win-Win Situation kan? The More Income saya dapat, lagi banyak pointz akan cuba saya berikan + kongsikan  . Stay Tune.


 Updated Pointz akan diupdatekan dari masa ke semasa dan akan diletakkan di sidebar blog eyriqazz (Info Terkini) :


GTO Pointz percubaan terbaru saya
Sebagai tanda terima kasih yang menyokong dan setia
Sharing Is Caring sesama kita
Rezeki dikongsi apa salahnya?
UPDATED 1 :


Latest GTO Pointz setakat 1 July 2011 :

151 GTO Pointz
Joegrimjow @ http://joegrimjow.blogspot.com/

95 GTO Pointz
Miza Yusof

40 GTO Pointz

15 GTO Pointz
Shi3la

10 GTO Pointz

8 GTO Pointz

6 GTO Poinz
 Liyana Lunia   

5 GTO Pointz  
 Syuhada 
3 GTO Pointz  = Darkbatman   Lily Norliza        Velasrizal     Zikr the Jalanan Sepi Perantau    

2 GTO Pointz = Black_Mel   Suzzsuzie

1 GTO Pointz = Ismail Noh     Sakira      Kak Tash   CikAlienHijau (URL gagal dikesan)  Doryn Doralin     Mrs Adam         Cikgu Isza    Kak Ina KL     Bean Moreno    Cik Lily Putih    Killer    Elissmie    KL Citizen    Sop         KancilBiru    Shiorila    Orked    Cik Hani Zain    Mama Adam    Dyahaha    Mama Seni    Firahadifa    JARD    Hayati    Intanurulfateha     Nanie    Belalang        Nida  Anin    Amoi Kusut    Nana    XeNoGeArS            Bunga     Aaina       Faizal The Newcaster       Aizuddin  

UPDATED 2 :

Sesiapa yang memiliki Acc Maybank, GTO Pointz boleh ditukarkan walaupun belum mencukupi 10 Pointz. Hanya perlu e-mailkan details ( No. Akaun dan nama) ke iman1237@hotmail.com

December 4, 2010

GTO with Great Teacher Fuyutsuki

Godek-godek entry lama terjumpalah gambar ini :


GTO with Great Teacher Fuyutsuki ( Eyriqazz dan Wifey)

Oh, I'm Not a teacher. My wife is a teacher. Inilah gambar masa first event yang eyriqazz join bersama Nuffnang, dlm 3 bulan bersama Nuffnang [ Mister Potato Fiesta 2009]. Masa ini jugalah menemukan eyriqazz dengan Je JAI, Kak Ina KL (tak berani nak tegur), Redmummy, dan BeautifulNara

Godek-godek entry lama ni, eyriqazz memorikan my blogging Achievement mostly with Nuffnang di Facebook Eyriqazz @GTO [ Eyriqazz Hall Of Fame ] . Hak3, gila glamour betoikan? Takdelah, this is for my personal motivation.

Dari hari ke hari saya semakin gembira bersama Nuffnang dan semakin kurang kerap check Nuffnang Earning, namun Alhamdulillah, rezeki bersama Nuffnang dan juga ChurpChurp dimurahkan.

P/s : Apa event pertama anda bersama Nuffnang? Amcam, mengujakan tak?

October 31, 2010

Last Day | GTO Need Your Help

Last Day | GTO/EyRiqazz Need Your Help

31 Oktober 2010, hari ini adalah hari terakhir. Tak salah teruskan usaha kan? Minta tolong semua, as hari ini adalah hari terakhir untuk Vote for MySelangorStory contest. 25% Markah adalah dari undi anda, jadi I really need all ur help to vote for me.Blehla terjah entry ini untuk Vote [ Vote Eyriqazz For MySelangorStory Entry ] . InsyaAllah, kalau menang, hadiah akan dikongsi-kongsi lagi, Sharing is Caring kan?

Contest My Raya Moments pun akan berakhir hari ini. Masih belum terlambat juga untuk sertai.

Last Day Saya mencuba
Perjuangan perlu diteruskan juga
Menang kalah belakang kira
Yang terbaik, itu janji dari saya

P/s : Kalau dapat retweet n Sharekan di FB entry ini pun cool juga. Orang berbudi kita berjasa, InsyaAllah if you need my vote in the future, I will return back the favour. 

September 23, 2010

Cikgu Onizuka Nuffnang


Ehh, sejak bila saya menjadi Cikgu Onizuka Nuffnang ? Surf google, rupanya entry ini rupanya [ Nuffnang Sharing Session @ Pak Li Kopitiam ] yang berada di tempat pertama google.

Oh, dah lama tak layan citer gto, bila masa lapang byk diluangkan untuk blog di tengah malam , masa nak layan dvd pun berkurang. Hik3...Nasib baik jawatan cikgu tidak di advertisekan di Nuffnang, kalau tak sah-sah saya apply dan bolehla saya jadi Staff Baru Nuffnang .

Eh, sebut pasal kerja ni, lupa pula.  Nuffnang is (Still) Hiring! , so sesiapa yang tengah mencari kerja tu,boleh-boleh cuba apply, mesti gaji masyuk bersama Nuffnang tu. Nampak staff yang bekerja di sana pun semua happy-happy dan senyum selalu, sure seronok kerja bersama Nuffnang.

P/s : Dulu kecil-kecil bercita-cita nak kahwin dengan Cikgu. Alhamdulillah, hasrat hati tercapai. Best juga kahwin dengan Cikgu. Apa pula cita-cita anda dulu?

P/s/s : Tapi tak boleh lawan keyword panas ini di Google Images " Susu Cap Junjung " . Gambar 2nd tu kalau menggayakan  gambar no 3 sure lagi hangatkan? Memang berbakat la jadi model.
Related Posts with Thumbnails